Автошкола Учебный Aveo

Бажаєте отримати права та стати впевненим водієм?

Автошкола "Центр" проводимо постійний набір груп на категорію "В" у Дніпрі.

    Ми навчимо тебе керувати, підготуємо, як вести себе в різних ситуаціях на дорозі, допоможемо не просто зазубрити правила дорожнього руху, але й роз’яснимо їхню суть. Наші інструктори з ангельським терпінням допоможуть вам позбутися страху. Коли Ви вперше опинитеся самі за кермом, Ви почуватиметеся впевненим учасником дорожнього руху.  Усі стадії навчання, починаючи з підготовки ваших документів для реєстрації, і закінчуючи отриманням прав у ТСЦ, доведені до досконалості, тому у Вас не виникне жодних проблем під час навчання. Тривалість навчання з моменту повної здачі документів  — 2,5 місяці (5,5 неділь теорія та 5 неділь практика)

У нас кожен знайде той курс навчання, який підходить йому, школа надає послуги, як для водіїв-початківців – це навчання з нуля, також у нас є курси відновлення навичок водіння.

Чому саме ми?

Більше 10 000 отриманих прав

Ви - 100% отримайте права! Автошкола займається підготовкою водіїв більше 10 років, знаємо всі тонкощі та нюанси цієї сфери, тому на Вас чекає якісне навчання в автошколі та гарантована сдача іспитів.

Великий автопарк

Для Вас у нас є: сучасні автомобілі на механіці та автоматі. Водійська практика за кермом будь-якого автомобіля автошколи пройде комфортно та безпечно.

Зручний розклад

Ви можете підібрати графік навчання так, щоб заняття проходили у зручний для Вас час. Автошкола категорія b, у нас є вечірня, денна група та група вихідного дня у центральному районі Дніпра.

Доступна ціна

Першокласна підготовка недорого, ще й з можливістю оплати на виплат — це можливо з Автошколою Центр! Також для Вас у нас проходять різноманітні акції та є знижки для студентів.

_42193-173 (1) (1)

Що потрібно для вступу до автошколи?

По-перше, записатися до школи керування, це можна зробити за телефоном +38(098)552-90-36, +38(066)152-31-66 або залишити онлайн заявку на сайті автошколи (наш сайт – Автошкола категорія б). Після того, як запис в автошколу відбувся і місце заброньовано, Вам потрібно взяти необхідні документи, оплату за навчання в автошколі (повну суму або першу частину платежу) та прийти до обраного навчального класу, поряд з Вами. Коли реєстрація закінчена та укладено договір, Ви чекаєте дня початку навчання та приходьте на перше заняття знайомитися з групою та викладачем. Наш офіс знаходиться: вул. Половицька, будинок 5, офіс 9 (район Оперного театру в самому центрі Дніпропетровська).

Документи, необхідні для автошколи:

Договір – оформляється на місці
в автошколі

1 фотографія на документи
(3х4 без куточка)

Ксерокопія ІПН

Ксерокопія паспорта

Медична довідка

Як відбувається навчання?

Навчання на категорію “В” у нашій школі складається із занять практики та теорії. Під час уроків Ви вивчите всі правила дорожнього руху, обговоріть різні дорожні ситуації. Викладач розповість, як поводитись із представниками дорожньої поліції. Загалом, буде цікаво та пізнавально, не сумнівайтеся! Автошкола водіння починае після вдалого складання теоретичної частини в ТСЦ МВС. Їзда проходить у зручний для вас час. Уроки на автодромі дадуть вам впевненість перед першим виїздом на вулиці Дніпропетровська. Також на майданчику добре практикувати паркування автомобіля, їзду змійкою тощо. Не бійтеся виїзду до міста! Пам’ятайте, поряд з вами професійний інструктор, який завжди вам допоможе, а головне гарантовано з новачків зробить із Вас впевненого учасника дорожнього руху. Повний термін навчання – 2,5 міс. (5,5 неділь теорія та 5 неділь практика), за цей час підготовка до складання іспитів у МРЕВ пройде легко та ефективно. І після закінчення навчання Ви оволодієте майстерністю та водінням і знаннями ПДР, щоб легко здати на права і отримати посвідчення водія. 

Автошкола ученики

Відгуки учнів нашої автошколи:

на основании 45 оценок
Татьяна Василенко
Татьяна Василенко
22/11/2021
Мне очень понравилась автошкола: удобная транспортная развязка,на занятия вечером после работы можно успеть,очень хорошо и подробно разбирается теория,задают решать тесты.Экзамен по теории сдала с первого раза.Инструктор Вадим помог избавиться от страха за рулем на дороге.Очень ответственно подходит к обучению вождению,занятия назначали,когда мне было удобно.Проработали все экзаменационные задания - заезд в гараж,параллельная парковка,заезд на эстакаду ,езда по городу.Побольше практических занятий и вы отлично научитесь управлять автомобилем!Рекомендую всем эту автошколу!
Mark Vystrovsky
Mark Vystrovsky
16/11/2021
Bogdan Kozyr
Bogdan Kozyr
09/11/2021
Ruslan Mazhura
Ruslan Mazhura
05/11/2021
юра юра
юра юра
21/10/2021
Наталья Бурым
Наталья Бурым
05/10/2021
Jerard Snow
Jerard Snow
02/09/2021
очень скучные теоретические занятия! друзья рассказывали, что им помогала теоретическая подотовка, потому что инструктора(не в этой автошколе) интересно рассказывают и из-за этого хорошо откладывается информация. Здесь же теория кажется максимально неинтересной и скучной. Приходишь на занятия и после 10 минут повествований просто закрываются глаза. поменяйте теоретика!
Sofiya Chernikova
Sofiya Chernikova
26/08/2021
Екатерина Морочкова
Екатерина Морочкова
20/08/2021
Сегодня забрала водительское удостоверение! И теперь могу с удовольствием написать отзыв) Я занималась по будням, 2 раза в неделю - очень удобное расположение школы и время начала занятий. Теоретическую часть курса вел Виталий Владимирович - все очень доступно, понятно и главное интересно рассказывал, а истории из жизни были очень уместны как примеры на практике и очень помогали в усвоении теории. По практике ездила с Вадимом - отличный инструктор, все грамотно рассказывал и спокойно объяснял. Ездили и по разным маршрутам, и на площадке занимались достаточно, и под горку трогались - все без проблем и каких-то отговорок, как тут пишут отзывы. В целом рекомендую автошколу, не пожалела, что пошла именно сюда - очень приятные и грамотные люди здесь работают, остались только положительные эмоции!
Вадим Макаров
Вадим Макаров
18/08/2021