Договір – оформляється на місці в автошколі 2 фотографії на документи (3х4 без куточка) Ксерокопія ІПН Ксерокопія паспорта Медична довідка
Вартість навчання в автошколі складає 3500 грн

Так. Оплачується частинами: Перший внесок – 2000 грн. Другий внесок -1500 грн.

Так, ви можете навчатися та складати іспити на права в будь-якому населеному пункті України.

Навчання триває 2,5 місяці. 5,5 неділь триває навчання теоритичної частини та 5 неділь практична частина.

Заняття з водіння проходять у зручний для вас час. Ми навчаємо і ввечері, і вранці, і у вихідні. Індивідуальний графік занять з водіння для кожного клієнта. Ми завжди знайдемо оптимальний час занять!

Детальніше про автомобілі та авто інструктори читайте тут 

Гарантировать на 100% этого вам не сможет никто: все зависит от Ваших способностей, желаний и усилий. Мы же сделаем все, чтобы обучение в нашей автошколе  было интересным, прошло на высоком уровне и предоставим все для успешного обучения: лицензированные преподаватели и инструкторы по вождению; возможность взять дополнительно курс вождения автомобиля. Если же у вас не получилось сдать экзамены в МРЭО с первого раза – мы помогаем нашим курсантам сдать повторный экзамен, и, как правило, заветное водительское удостоверение получают все!

Записатися до Автошколи “Центр” у Дніпрі ви зможете, якщо Вам через 3 місяці виповниться 18 років. І як тільки вам виповниться 18, ви зможете скласти іспит у МРЕВ і отримати водійське посвідчення.

До програми теоретичної підготовки водіїв входить: правила дорожнього руху; будову та основи технічного обслуговування легкового автомобіля; основи безпечного керування автомобілем; основи автотранспортного права; медичне забезпечення безпеки дорожнього руху Заняття з навчання водінню автомобіля складається з 2-х частин: відпрацювання вправ на навчальному майданчику: торкання та зупинка; паралельне паркування; змійка; розворот; в’їзд у бокс; водіння автомобіля по вулицях міста з малою та великою інтенсивністю руху; перебудова; обгін; удосконалення навичок маневрування в обмежених проїздах; рух та маневрування в інтенсивному транспортному потоці; прийоми економічного водіння та контраварійна підготовка. Детальніше читайте тут>>>

Якщо Ви не знайдете питання, що Вас цікавить, ми завжди із задоволенням Вам відповімо.

Залишіть своє питання: