Странное авто

Ціна, яка допоможе заощадити та отримати права.

Вибираючи автошколу Ви ставили запитання: “Скільки коштує навчання на категорію В?”, “Яка вартість уроків водіння?”, “Де недорого відучитися на права?” і т.д. Ми намагатимемося Вам допомогти з відповідями на деякі з них.

Вартість навчання на права категорії “В” – 3500 грн. Це повна сума, яка не буде “плавати” під час навчання. Для Вашої зручності, цю суму Ви можете сплатити у розстрочку, тобто. кількома платежами: 1-й платіж – 2000грн., 2-й платіж – 1500грн. Тривалість навчання на легковий автомобіль (категорія B) складає — 2,5 місяці ( 5,5 неділь теорія та 5 неділь практика). 

Вартість практичних занять на механічною коробкою передач500грн.; якщо Ви хочете машину з автоматичною коробкою передач, ціна складає – 550грн. Тривалість уроку водіння 2 академ.години – 90хв.

З чого формується прайс ціна на навчання
в автошколах Дніпра?

Оплата реєстраційних послуг

Автошколи всіх своїх учнів реєструють у загальній базі НАІС. Тільки після закінчення навчання по базі, Вам видається свідоцтво про те, що ви пройшли повний курс навчання в автошколі. І Вам дозволено складання іспитів у Територіальному Сервісному Центрі МВС України.

Оплата курсу теорії

Дешево і якісно вивчитися в автошколі неможливо, тому що від зарплати викладача залежить якість навчання учня, чим вона вища, тим ефективніше навчання і тим повніше курс теорії, від якого на 50% залежить ваше складання іспитів. Термін навчання на категорію б 2,5 місяці (5,5 неділь теорія та 5 неділь практика).

Оплата занять водіння

Ціна уроків водіння складається з вартості витрат на паливо, олію та амортизацію автомобіля. У нашій автошколі всі ці витрати вже входять до вартості уроків. Вартість коробки автомат на 100-150грн більше, ніж їзда на механіці.

Скільки потрібно уроків водіння?

Хоч теорія та важливий етап навчання, але так само і уроки водіння дуже важливі, це другі 50% іспитів у ТСЦ. Кількість уроків водіння на наших автокурсах залежить від вашого вміння водити автомобіль. Якщо ви в цій справі новачок і ніколи не сиділи за кермом, вам знадобиться в середньому 10 занять з інструктором. У випадку, якщо ви вмієте керувати автомобілем і з вами практикувався старший брат або тато, вам може знадобитися менше занять. Автошкола Центр одна з небагатьох шкіл водіння у Дніпропетровську, яка надає можливість набирати стільки занять з водіння, скільки потрібно саме вам, без обов’язків.
dsc_0938

Наші постійні акції!

Друзів багато не буває

Приведи друга та отримай у подарунок -200 грн. на навчання.

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат стане чудовим подарунком вашим рідним чи близьким.

Студентам знижка

Студентам, за умови пред'явлення студентського, знижка 200 грн.

Наши акции не суммируются.

Автошкола акції та знижки

У нашій школі водіння діють різноманітні акції та знижки, з якими Ви зможете заощадити Ваші гроші. Окремо автошкола дарує знижки студентам. Вчитися з нами вигідно!

Також ми пропонуємо подарункові сертифікати категорії b на навчання водінню на весь курс (на повну вартість) або її частину.

Відгуки учнів нашої автошколи

5/5
Рекомендую! Хорошие курсы водителя. Сроки и цена супер. Отдельное спасибо инструктору Сергею)
с
Виктория
5/5
Пришел в школу обалдеть, все приятные люди все рассказали , все показали , оформили это сервис , ничего лишнего не взяли , дёшево, есть все что нужно , буду всём рекомендовать , спасибо вам за все, удачи и успехов
Нет_аватар
Car
5/5
Отличная автошкола недорогое обучение, хороший автокурс теории и практики. Учился на категорию б. Рекомендую, сдал с первого раза.
Ученик Автошколы Центр
Алексей