Приватні уроки керування автомобілем - впевненість за кермом з першого заняття!

⠀⠀У Вас є права, але ви боїтеся самі сідати за кермо, або просто хочете покращити свої навички водіння. Тоді послуга приватного керування для Вас. 

⠀⠀Ви самі можете підібрати інструктора за якостями, які важливі саме Вам, або вибрати той, що найближче за габаритами або коробкою передач схожий на Ваш. Також Ви можете проходити навчання водінню на своєму автомобілі з нашим інструктором. Усі інструктора автошколи дипломовані фахівці, автомобілі обладнані дублюючими педалями та дод. дзеркалами. Тому Ви перебуватимете в повній безпеці. Автопарк великий вибір за вами, що потрібно: автомат чи механіка. 

⠀⠀Заняття відбуваються у зручний для Вас час: ранок, день, вечір, будні, вихідні, святкові дні. Приватне водіння може проходити як на автодромі, так і на вулицях Дніпра – вирішувати Вам. На уроках Ви можете відпрацьовувати Ваш маршрут, з роботи додому, або вправлятися в паркувальній майстерності, все те, що потрібно для Вашої впевненості за кермом. 

⠀⠀Приватні курси додаткового водіння автомобіля складаються зі стільки занять, скільки вам буде потрібно. Вартість приватних занять: на механіці (мкпп) – 550грн., на автоматі (акпп) – 600грн. Тривалість одного заняття – 90 хвилин. Найняти інструктора можна по телефону або залишивши онлайн заявку.

Також, ви можете прочитати відгуки про наших інструкторів та знайти того, хто сподобається саме вам.

Хочете вибрати інструктора чи автомобіль?
Залишіть Ваші дані та менеджер зв'яжеться з вами!

Наш автопарк

mazda 6

MAZDA 6

Механічна коробка передач

DAEWOO NEXIA

Механічна коробка передач

ваз 2115

ВАЗ 2115

Механічна коробка передач

DAEWOO LANOS

Механічна коробка передач

hundai acssent

HYUNDAI ACCENT

Автоматична коробка передач

Відгуки учнів нашої автошколи:

5/5
Проходила обучение вождению у инструктора Вадима, осталась очень довольна, инструктор спокойно все объяснял и я научилась достаточно быстро, да и страх ушел. Цена на частного инструктора тоже порадовала. Спасибо еще раз
Нет_аватар
Анна
5/5
Приветствую всех, кто проходил или собирается начинать обучаться вождению. Хочу поблагодарить инструктора Юрия за трехдневный супер курс обучения. Лично я брал частные уроки вождения, т.к права уже давно были, но пылились на полочке. Как и у всех людей пришел момент садится за руль своего автомобиля. В наше время, когда машин в городе становиться все больше с каждым днем, а движение в потоке настолько интенсивно ,если нужно вспомнить и научится чему-то новому. ТОГДА ВАМ ИМЕННО НУЖНО СЮДА !!!!! Главное желание и все у вас получится.
Нет_аватар
Артем
5/5
Спасибо, все отлично, услуги на высшем уровне.водительское удостоверение получил , все сдал с первого раза и все благодаря вам, ещё раз спасибо
Ученик Автошколы Центр
Александр