Уроки водіння автомобіля у Дніпрі.

Уроки вождения в автошколе

Втомилися їздити маршруткою, чи є машина, але боїтеся їздити за кермом. Не слухайте тих, хто каже – водити, це складно. Головне – бажання, решта – справа практики, і це наша автошкола довела не один раз. Давайте розберемося, кому потрібні уроки водіння і чим займаються на заняттях.

Уроки з водіння умовно можна розділити на уроки для новачків і для тих, хто хоче відновити навички водіння.

Уроки водіння автомобіля, для водіїв-початківців, починаються після пари занять теорії. Це потрібно, щоб, сівши за кермо, ви мали уявлення про основні дорожні знаки та правила. Перші уроки навчання водінню для водіїв без прав відбуваються на автодромі. Для того, щоб набути початкових навичок їзди, допоможуть такі вправи як: “парковка”, ”змійка”, ”габаритний дворик”, ”гірка”. Також ці вправи знадобляться для складання іспитів у ТСЦ. Потім розпочнуться тренування керування автомобілем на вулицях Дніпра. Можна також відпрацьовувати маршрути, що вам цікавлять, типу: будинок-робота-будинок.

Для новачка, практика водіння авто з нуля, здається складною, але не бійтеся зробити помилку. Пам’ятайте інструктор — це ваш помічник із сталевими нервами та роками практики, який підкаже, допоможе та спрямує на потрібний шлях:)

Закінчивши навчання водінню, ви вмітимете:

Водити легковий автомобіль

Тримати дистанцію в колоні

Відчувати габарити машини

Орієнтуватися по дзеркалам

Бути спокійним за кермом

Не потрапити у ДТП

Просувається у щільному потоці машин

Правильно поводитися зі співробітниками ПП

Скільки коштують уроки їзди на автомобілі?

У вартість занять з водіння для новачків уже включено ціну на пальне. Вам не варто турбуватися, що наприкінці уроку Вам скажуть доплатити за витрачений бензин. Практика водіння триває 90 хвилин (це 2 академ. години).

Ціна заняття:

  • механічна коробка передач – 500грн.;
  • коробка автомат – 550грн.

Вартість приватних уроків водіння з інструктором: на механічній коробці – 550грн., на коробці автомат – 600грн

Відгуки учнів нашої автошколи

5/5
Здравствуйте! Хочу сказать всем работникам автошколы большое спасибо!)) Училась на категорию b, обучение прошло легко, вождение очень понравилось, водительские права получила теперь езжу сама, спасибо за профисионализм и понимание, за индивидуальный подход. Особую благодарность хочу сказать менеджеру Виталию и администратору Ярославе)) Спасибо вам!!!!
Ученица Автошколы Центр
Елена
5/5
Здравствуйте, хочу сказать огромное спасибо автошколе "Центр", благодаря ихнему профессионализму и знаниям которые они дали я получила права. Спасибо администратору Марине Викторовне, Губенко Вадиму Юрьевичу (лекции проходили интересно и весело), и конечно же отдельная благодарность инструктору Вадиму (после его занятий смело можно ездить по городу и не боятся). Директору Александру Викторовичу хочу пожелать процветания его школе и хороших учеников. Всем рекомендую школу "Центр".
Ученица Автошколы Центр
Светлана
5/5
Привет всем!!! Буду краток) Спасибо за обучения. Эти 2,5 месяца обучения прошли как одно мгновение, практика вождения машины с нуля очень понравилась, нашёл много новых друзей)) Водить машину теперь легко! Рекомендую всем ити в эту школу))
Нет_аватар
Андрей

Наше місце розташування: вул. Половицька 5, офіс 9
(район театру Опери та Балету)