Курсы вождения в автошколе

Курси керування автошколою Центр.

Автошкола Центр у Дніпрі проводить підготовку водіїв легкового автомобіля – категорія «В». Навчання триває 2,5 місяці (5,5 неділь теорія та 5 неділь пракика). У ці терміни Ви пройдете повний курс теорії та освоїте ази автомобільного водіння. З новачків Ви станете впевненими водіями. І після складання іспитів у ТСЦ отримаєте водійське посвідчення.

Курси водіння автомобіля, для початківців, поділяються на теоретичні уроки та практичне водіння.

Тривалість теоретичної частини 64 ак.годин, до неї входить: ПДР, основи управління ТЗ, будова ТЗ, етика водія, надання першої допомоги.

Уроки автоводіння на курсах з нуля проводяться в повністю обладнаних авто, які підходять для навчання як початківців, так і водіїв з правами. Начитаються заняття на автодромі та закінчуються їздою містом. З нами легко вчитися. Інструктори нашої школи навчать Вас різним навичкам та прийомам водіння.

Пара кроків і права у вас у кишені!!!

Запис

Для запису на курси водія залиште заявку на сайті або зателефонуйте.

Навчання

Проходження курсу навчання в автошколі (теорія+практика)

Отримання посвідчення

Складання іспитів у ТСЦ

Скільки коштують курси водіння?

Навчання недорого, це можливо – Автошкола Центр пропонує повний курс теорії всього за 3500грн, термін навчання категорія – 2,5 місяці (5,5 неділь теорії та 5 неділь практики). Також у нас можлива оплата частинами.

Ціна уроків водіння: на механічній коробці – 500грн., на коробці автомат – 550 грн. До цієї вартості вже включено паливо. Уроки керування машиною тривають 90 хвилин.

Ми намагаємося зробити водійські курси дешевше, тому для студентів, груп друзів, у нас існують різні акції та знижки.

Набір у групу ведеться кожного місяця. Записатись можна по телефону або залишити заявку на сайті. У школі є вечірня, денна та група вихідного дня. Розклад можна подивитися тут

Також у Дніпропетровську для володарів прав та тих, хто хоче відновити навички водіння, щоб не вчитися з нуля, автошкола надає послуги приватного інструктора. Заняття Ви зможете підлаштувати під свій графік роботи (їздити після роботи або у вихідні). На заняттях навчання навичкам водіння Ви будете опрацьовувати їзду на маршрутах, що вас цікавлять: з дому на роботу, з роботи до дому.

Відгуки учнів нашої автошколи

5/5
Рекомендую! Хорошие курсы водителя. Отдельное спасибо инструктору Сергею)
с
Виктория
5/5
Пришел в школу обалдеть, все приятные люди все рассказали , все показали , оформили это сервис , ничего лишнего не взяли , дёшево, есть все что нужно , буду всём рекомендовать , спасибо вам за все, удачи и успехов
Нет_аватар
Car
5/5
Отличная автошкола, хороший автокурс теории и практики. Рекомендую, сдал с первого раза.
Ученик Автошколы Центр
Алексей